maj, 2019

29maj18:00Burza Mózgów AGH - pokaz najciekawszych projektów studenckich

Wyjątkowy pokaz najciekawszych projektów studenckich ostatnich lat. Podczas prezentacji studenci przybliżą szczegóły dotyczące ich najważniejszych konstrukcji, nagradzanych na międzynarodowych zawodach.

Krakowianie, sympatycy AGH oraz społeczność akademicka będą mieli okazję poznać najnowsze rozwiązania, między innymi z sektora konstrukcji kosmicznych, elektromobilności czy wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

Zgromadzona publiczność pozna również szczegóły pierwszej, pilotażowej operacji chirurgicznej z użyciem otoimplantu, wyjątkowej konstrukcji naukowców z AGH, dzięki której osoby niesłyszące mogą odzyskać słuch.

Dodatkowo podczas wydarzenia studenci zaprezentują możliwości zastosowania pojazdów autonomicznych oraz najnowsze rozwiązania z dziedziny neuroinżynierii.

Festiwal innowacyjnych projektów studenckich będzie również doskonałą okazją dla młodych pasjonatów nauki aby zrozumieć, jak działa łódź solarna, jak wysoko może dolecieć rakieta czy jak cichy jest w rzeczywistości motocykl elektryczny.

(środa) 18:00

ACK Klub Studio