czerwiec, 2019

08cze13:0020:00DZIEŃ AGH

Każdego roku społeczność naszej uczelni spotyka podczas wielkiego pikniku rodzinnego, który odbywa się na terenie Miasteczka Studenckiego AGH. Tradycyjnie w program wydarzenia wpisany jest Bieg AGH.

Dzień AGH to jedyna okazja w roku, kiedy społeczność akademicka oraz absolwenci AGH spotykają się podczas wspólnego święta na terenie kampusu AGH.

Miejscem spotkania będzie Miasteczko Studenckie AGH (korty przy ul. Rostafińskiego).

Oficjalnego otwarcia pikniku dokonają przedstawiciele władz uczelni, a całe sobotnie popołudnie będzie obfitować w liczne atrakcje. Wspólnym spotkaniom będą towarzyszyć m.in. koncerty artystów związanych z AGH, zabawy dla dzieci, konkursy z nagrodami, loteria oraz wiele innych niespodzianek. Nie zabraknie również emocjonujących rozgrywek sportowych.

W program wydarzenia wpisuje się Bieg AGH. Do pokonania są dystanse na 5 i 10 km.

Zapraszamy wszystkich studentów, pracowników i absolwentów do wspólnego świętowania!

(Sobota) 13:00 - 20:00

Miasteczko Studenckie AGH, korty przy ul. Rostafińskiego

kwiecień

02kwi(kwi 2)19:0012(kwi 12)18:00Wystawa portretów i karykatur profesorów AGH