maj, 2019

25majallday26Gwiaździsty Rajd 100-lecia AGH

Drodzy Pracownicy i Absolwenci,

serdecznie zapraszamy do udziału w Rajdzie 100-lecia AGH, który odbędzie się w dniach 25-26 maja 2019 r. w Wiśle!

Rajdy górskie od lat są głęboko zakorzenione w tradycji naszej uczelni. Czas spędzony razem na szlaku, wieczory przy ognisku i gitarze, wspólny śpiew, górska sceneria, a przede wszystkim dobra, przyjacielska atmosfera – z pewnością wielu z Was wielokrotnie z sentymentem powraca do tych szczęśliwych chwil. W AGH od lat stawiamy na więzi, dlatego tego wydarzenia, które tak mocno integruje społeczność akademicką, nie mogło również zabraknąć w obchodach 100-lecia naszej uczelni. Tym razem rajd będzie mieć wyjątkową formę, bowiem połączy Społeczność AGH wszystkich roczników.

Trasy rajdu powiodą przez urokliwe szlaki Beskidu Śląskiego. W sobotnie przedpołudnie uczestnicy wyruszą na wybraną przez siebie trasę (w programie kilka wariantów), a w górskiej wędrówce towarzyszyć im będą władze AGH. Po części górskiej, w godzinach wieczornych spotkamy się na grillowisku obok Hotelu Gołębiewski, gdzie odbędzie się wielkie spotkanie integracyjne. A kolejnego dnia, w niedzielę przed wyjazdem – planowany jest wspólny pożegnalny żurek.

Wydarzenie adresowane jest do pracowników AGH oraz absolwentów studiów II stopnia. Każdy uczestnik rajdu otrzyma specjalny pakiet obejmujący: koszulkę rajdową z limitowanej serii z rysunkiem Andrzeja Mleczki, śpiewnik, przypinkę, pelerynę, smycz oraz plecak workowy z logo 100-lecia.

– wędrówka trasami Beskidu Śląskiego
– wieczorne spotkanie integracyjne

– pożegnalny żurek

OPŁATA ZA RAJD
Cena obejmuje: pakiet rajdowy (koszulka, śpiewnik, przypinka, peleryna, smycz, plecak workowy), posiłki (sobota wieczorem – posiłek z grilla i pakiet napojów, niedziela – żurek).
Opłata nie zawiera noclegu.

NOCLEGI
• Uczestnicy rezerwują nocleg indywidualnie.
• Możliwość zarezerwowania noclegów w promocyjnych cenach dla uczestników rajdu w Hotelu Gołębiewski w Wiśle.

TRANSPORT
AGH zapewnia bezpłatny transport autokarem na trasie Kraków – Wisła – Kraków (wyjazd w sobotę rano i powrót w niedzielę popołudniu).

maj 25 (Sobota) - 26 (Niedziela)

Grillowisko Hotelu Gołębiewski w Wiśle

Al. Ks. Bp. Bursche 3, 43-460