czerwiec, 2019

13czeallday15IV Światowy Zjazd Inżynierów Polskiego Pochodzenia

IV Światowy Zjazd Inżynierów Polskiego Pochodzenia organizowany jest pod hasłem „Inżynier Przyszłości”. Program wydarzenia obejmuje m.in. wykłady, sesje plenarne i tematyczne oraz dyskusje.

Oprócz nadrzędnego celu, jakim jest integracja środowiska inżynieryjnego, zjazd ma także umożliwić wymianę doświadczeń we wdrażaniu innowacji i transferze technologii oraz służyć podniesieniu rangi polskiej nauki i jej konkurencyjności w świecie. Jest to szczególnie ważne w dobie 4 rewolucji przemysłowej (Industry 4.0).

W zjeździe wezmą udział inżynierowie m.in. z Polski, Europy i obu Ameryk.

Kontakt: Biuro IV Światowego Zjazdu Inżynierów Polskich (e-mail: zarzad@not.pl, tel.: 48 71 347 14 24)

Organizatorzy: Naczelna Organizacja Techniczna Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych, Krakowska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT, Akademia Górniczo-Hutnicza, Politechnika Krakowska, Politechnika Warszawska, Konferencja Rektorów Polskich Uczelni Technicznych, Rada Polskich Inżynierów w Ameryce Północnej, Europejska Federacja Polonijnych Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych, Akademia Inżynierska w Polsce, Rada Główna Instytutów Badawczych

czerwiec 13 (Czwartek) - 15 (Sobota)

kwiecień