październik, 2018

16paźallday18Międzynarodowa konferencja „IEEE Imaging Systems and Techniques” 2018

Więcej

Szczegóły wydarzenia

W dniach 16-18 października 2018 r. w Krakowie odbyła się międzynarodowa konferencja „IEEE Imaging Systems and Techniques” poświęcona systemom i technikom obrazowania. Konferencja należy do światowej czołówki wydarzeń poświęconych prezentacji postępów technologicznych oraz wyników badań dotyczących obrazowania.

Zakres tematyczny IST obejmuje między innymi badania, rozwój oraz generację nowej wiedzy na temat wielowymiarowych zasad projektowania, systemów i technik obrazowania, z zastosowaniem w obrazowaniu medycznym, genomice i sztucznej inteligencji, mających na celu odkrywanie nowatorskiej patofizjologii i mechanizmów metabolicznych oraz uczenia maszynowego czy też eksploracji.

Międzynarodowa konferencja IEEE IST 2018 miała na celu stworzenie forum dla specjalistów i naukowców, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami oraz przedstawili wyniki badań we wszystkich aspektach technologii, systemów i technik obrazowania.

W zdarzeniu wzięło udział ponad 100 osób z całego świata.

Konferencji towarzyszyły warsztaty IEEE International School of Imaging.

Sponsorem wydarzenia był Instytut Inżynierów Elektryków i Elektroników (IEEE), będący największym na świecie stowarzyszeniem zawodowym, zrzeszającym blisko 500 000 osób.

Zdjęcia: Shelby Durden

Godzina

październik 16 (Wtorek) - 18 (Czwartek)

Wydarzenia

Brak wydarzeń na liście

Nasze Kanały
X