Z okazji Jubileuszu uczelni Sklep Internetowy AGH poszerzył swój asortyment o specjalną, limitowaną linię gadżetów na 100-lecie AGH.

Wśród produktów znalazły się klasyczne T-shirty z krótkim rękawem, porcelanowy kubek, a także torba na ramię i bawełniany worek na plecy. Jest też coś dla aktywnych miłośników sportu – koszulka treningowa, która idealnie sprawdzi się np. podczas biegania czy jazdy na rowerze. Na wszystkich gadżetach znajduje się kolorowe logo 100-lecia AGH.

Oferowane produkty są funkcjonalne. Będą też miłą pamiątką przypominającą studentom, absolwentom i pracownikom AGH o wielkim święcie całej społeczności naszej uczelni.

Gadżety na 100-lecie, jak i pozostałe produkty, są dostępne w ciągłej sprzedaży pod adresem www.sklep.agh.edu.pl. Sklep umożliwia szybką formę zakupów, która nie wymaga rejestracji. Zakupione produkty można odebrać osobiście lub zamówić przesyłkę kurierską.

13styallday16XXVI Conference on Computer Methods in Materials Technology KomPlasTech 2019